19 brukere sitter heller på forumet enn å se mesterligafinal

Emner som ikke hører hjemme under andre diskusjonsgrupper

Moderators: Stutzpunkt, KOS

User avatar
Bismarck
Posts: 71
Joined: 08 Oct 2008 16:16
Location: Tromsø

werner wernersen wrote:det er vel sport og relgion det blir krig av.Derfor støtter jeg ikke noen av delene.
Støttes fullt ut. PDT_Armataz_01_36
Trond
User avatar
Sindre
Posts: 602
Joined: 21 Feb 2007 16:23
Location: Bergen

Inntil fotball blir spilt med ball av betong (uten at spillerne vet om det på forhånd) kommer jeg ikke til å se på =)

(insert evil laughter)
Sindre
rhandber
Posts: 597
Joined: 08 Jan 2008 1:50
Location: trondheim

eller fyll fotballen med TNT og detoner den når en spiller sparker den iløpet av kampen, litt spenning må man jo ha.
MVH

Roar Handberg
_________________
User avatar
Sindre
Posts: 602
Joined: 21 Feb 2007 16:23
Location: Bergen

Neinei, nå må vi ikke bli voldelige her PDT_Armataz_01_13
Sindre
Edgar
Posts: 213
Joined: 23 Dec 2007 20:53
Location: Ålesund

Hei

rhandber wrote:eller fyll fotballen med TNT og detoner den når en spiller sparker den iløpet av kampen, litt spenning må man jo ha.
Omtrent slik???

http://www.youtube.com/watch?v=EDGx82Ke ... FC&index=4

Edgar
Frem med vår nære fortid
- før den blir glemt for alltid!
rhandber
Posts: 597
Joined: 08 Jan 2008 1:50
Location: trondheim

hahaha, ja noe i den dur
MVH

Roar Handberg
_________________
User avatar
Carsten G
Posts: 211
Joined: 19 May 2007 18:10
Location: Mandal

wow, den som laget den video må virkelig hate fotball PDT_Armataz_01_15
Jeg som trodde jeg var en av få fotball hatere.'

Erik H. Et sted på forumet bør man kanskje få utre meninger som ikke har med bunkere å gjøre? slik som denne tråden, litt politikk har vel aldri skadet noen.
Werner. Jeg vil vel heller si mangel på politikk er det som skaper krig.

Mvh
Carsten
Det er nå vi har mulighetene til å bevare historie for all tid, la oss sammen gjøre denne oppgave.
User avatar
Erik H
Site Admin
Posts: 3504
Joined: 31 Jan 2005 23:01
Location: Trondheim
Contact:

Jeg må innrømme at jeg ble litt overrasket over at så mange var pålogget under mesterligafinalen sist onsdag og skrev en kommentar som var ment som en observasjon.

Når like mange skriver hvor lite man bryr seg om fotball så syns jeg det også er helt ok fordi forumet har sin hovedinteresse for ww2. Hadde vel kanskje fått like mange negative kommentarer hvis jeg har lagt ut på et fotball forum at jeg "digger" ww2 og var på bunkertur under mesterligaen. PDT_Armataz_01_14

Men Kaffekroken ER plassen hvor man kan snakke om noe annet enn ww2, bunkere etc. Trenger ikke å lage noen ny kategori for dette. Folk har 100 andre forumer hvor man kan diskutere alt mellom himmel og jord. Vi kan dog være enig i om at sport, religion og politikk fra dagen samfunn ikke er noe første tema for kystfort forumet, men at man må gjerne diskutere sport, religion og politikk fra krigen dager.

Selv så ser jeg på fotball, dømmer fotball og spiller oldboys (jeg er best i den første og værst i den siste). Jeg er dog ikke mer enn gjennomsnittlig interesert i fotball og jeg trur ikke jeg har tatt opp temaet under noen bunkertur eller andre ww2 relaterte sammenkomster. Jeg skrev en kommentar om mesterligafinalen og det er ikke å anbefale PDT_Armataz_01_07 , men jeg oppfordrer alle til å slenge inn noen "off-topics" av og til for å sjekke pulsen på forumet PDT_Armataz_01_30 .

ErikH
User avatar
werner wernersen
Posts: 1423
Joined: 09 Feb 2006 21:13
Location: Arendal

Hei Erik

Vi skal ikke se ned på deg for dine "sære" hobbyer du har utover WW2. PDT_Armataz_01_14

Werner
Be quiet brain or i`ll stab you with a Q-tip
Homer Simpson
User avatar
Erik H
Site Admin
Posts: 3504
Joined: 31 Jan 2005 23:01
Location: Trondheim
Contact:

det er fint å høre. jeg er nok litt mer interesert i krigen enn fotball, men life handler om mye annet enn bunkere, vi har Babes and Bier også (hmm. kan dette kombineres?)
PDT_Armataz_01_14

E
E.E.Ø.
Posts: 141
Joined: 21 Oct 2007 11:58
Location: Haugesund

Erik, du trenger ikke skille disse tingene. De kan fint kombineres.
Husk på de 3 x b: babes, bier and bunkers. En helaften med de viktige elementer.
User avatar
Erik H
Site Admin
Posts: 3504
Joined: 31 Jan 2005 23:01
Location: Trondheim
Contact:

3 x b: babes, bier and bunkers
Det der høres ut som et flott tema for kystfortkalenderen 2010! PDT_Armataz_01_36

E
User avatar
Henning Dalsvåg
Posts: 1802
Joined: 29 Mar 2009 14:04
Location: 4272 Sandve,Karmøy

eg kan'kje sjønna ka så e så fantastisk me å sjå på fotball . dessa proff spelerane e jo expertar i bomma så d holder kvar gong dei har ein målkjangs ...
Mvh Henning Dalsvåg
User avatar
Andre
Posts: 16
Joined: 19 Jun 2009 8:20
Location: Østfold

Fotball suger...
EspenS
Posts: 451
Joined: 03 Mar 2008 14:46
Location: Telemark

E.E.Ø. wrote:Husk på de 3 x b: babes, bier and bunkers. En helaften med de viktige elementer.
Bare 3?

Babes, Bier, Bunkers, Beers, Bed & Breakfast.....
Teller 6 der jeg :D
Post Reply

Return to “KAFFEKROKEN - diverse”